Fasádní a společné komíny

Montujeme také fasádní jednoplášťové či dvouplášťové nerezové komíny. Výhodou fasádních komínů je možnost jejich dodatečné montáže na starší budovy bez větších stavebních úprav. U novostaveb oceníte, že u fasádních komínů nemusíte řešit stropní a střešní protipožární prostupy. Čistící dvířka z vnější strany budovy jsou zase výhodou z hlediska čistoty v interiéru.

Fasádní komíny mají svou nezastupitelnou roli také pro bytové domy, kde mohou plnit zároveň funkci společného komínu pro více bytových jednotek a spotřebičů. Fasádní komíny budujeme také na vysoké panelové domy, v nichž toto řešení umožňuje zbudování spalinové cesty ze sklepních prostor po fasádě až nad střechu.

K nově do provozu uváděnému komínu je potřebná revize spalinové cesty, kterou Vám samozřejmě také v rámci našich montážních služeb vystavíme.

Fotky z realizací

Kontaktní formulář

Chcete dodatečně do svého rodinného domu přidat fasádní komín? Potřebujete společný komín pro bytový dům nebo opravdu dlouhý komín pro panelový dům? Žádný problém…  Zavolejte nám, napište e-mail nebo jednoduše pošlete požadavek přes následující formulář. Ozveme se Vám zpět do dvou pracovních dnů.

    Jakou službu poptáváte?